fbpx

Karrier! Legyél csapatunk tagja!

Nyitott pozíciók

A Patak Park Hotel, valamint a Patak Bisztró és Borozó bővülő csapatába az alábbi pozíciókra keresünk munkatársakat:

KONYHAI KISEGÍTŐ

munkatársunkat keresünk azonnali kezdéssel, hosszútávra.

Főbb feladatok:

  • előkészítő műveletek elvégzése
  • szakácsnak való segédkezés az ételkészítésben
  • a konyha és a hozzá kapcsolódó helyiségek takarítása, tisztán tartása, gépek, eszközök takarítása, mosogatás
  • HACCP előírások ismerete és betartása
  • rend, tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • önálló, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság
  • igényesség saját magával és környezetével szemben
  • konyhai tapasztalat
  • terhelhetőség, rugalmasság

Előny:

  • agilitás

Amit kínálunk:

  • modern konyha és munkakörnyezet
  • korrekt bérezés
  • kiszámítható, rugalmas beosztás
  • fiatalos, lelkes, komoly szakmai múlttal rendelkező csapat
  • bejelentett, hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajz megküldése
  • próbanap vállalása

Kontakt személy:

Gilyán László +36 30 619 1733

vendeglatas@patakhotel.hu