fbpx

Karrier

Karrier

Legyél csapatunk tagja

Nyitott pizíciók

Főbb feladatok:

– érkező és utazó vendégek regisztrálása, számlázás
– telefonkezelés
– az egyéni értékesítési folyamatokban való aktív részvétel
– egyéb szállodai szolgáltatások ajánlása
– folyamatos kapcsolattartás a szálloda egyéb részlegén dolgozó kollégákkal

Elvárások:

– kiváló kommunikációs készség
– egy időben képes több munkafolyamat elvégzésére
– jó modorú, vendégközpontú hozzáállás
– csapatszellem

Előny:

– Hostware szállodai szoftver ismerete
– rezervációs gyakorlat, az extranetek ismerete
– angol nyelv ismerete írásban és szóban

Amit kínálunk:

– bejelentett, hosszú távú, stabil munkalehetőség
– előre elkészített egyhavi munkaidő-beosztás,
– 12 órás munkavégzés
– szabadnap és szabadságkérések rugalmas kezelése
– lendületes csapat
– fejlődési lehetőség

– fényképes, magyar nyelvű önéletrajz megküldése
– próbanap vállalása

Kontakt személy:

Lange Csilla +36 30 332 7289
lange.csilla@patakhotel.hu

Elvárások:

– rugalmas munkaidő, alkalmi munkavégzés
– a szakképzettség elengedhetetlen
– megbízhatóság
– magára és a munkájára igényesség, ápolt megjelenés
– a jelentkezés fényképes, magyar nyelvű önéletrajz leadásával lehetséges